Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Ustawienia Systemowe i Intencji

18 lutego 09:00 - 20:00

500zł

Moją pracę charakteryzuje unikalne podejście do tradycyjnych ustawień, łącząc metody Hellingera, oraz Rupperta. Ustawienia są pracą z intencją i z emocjami które nam towarzyszą. Wszystkie traumy, oraz trudne doświadczenia przenoszone z pokolenia na pokolenie, mają wpływ na nasze obecne życie. Uczestnik posiadając swoją intencję i chęć zmiany, jak również dziedzictwo pokoleniowe, jest w stanie z dystansu spojrzeć na reakcje które między nimi zachodzą. Praca odbywa się w grupie pod okiem psychoterapeuty. Polega na wyznaczeniu reprezentantów intencji, emocji, oraz członków naszej rodziny. Reprezentant wchodzi w przestrzeń (wyczuwając pole energetyczne), w której przejmuje odczucia, myśli i określone postawy. Terapeuta interpretuje relacje jakie zachodzą pomiędzy osobami w przestrzeni. Dzięki temu- osoba która pracuje w trakcie ustawień jest w stanie uświadomić sobie jak wiele emocji, blokad, oraz konfliktów istnieje w jej polu nieświadomym, lub podświadomym. Taki rodzaj pracy daję niesamowicie szerokie spektrum własnego JA i przyczyn które determinują nasze życie. Mamy szansę zbliżyć się do siebie samego. Poradzić sobie z negatywną energią, swoim lękiem, depresją czy traumą.
Proponowane ustawienia odbywają się raz w miesiącu i mogą być jedno lub dwudniowe. Aktualnie ustawienia odbywają się w czwartki. Liczna miejsc jest ograniczona. Można być w roli osoby pracującej nad swoim problemem, lub być obserwatorem. Zajęcia odbywają się w grupie do 12 – 15 osób.
SPOSÓB REALIZACJI:
Zajęcia odbywać się będą przez jeden dzień od 9:00 do 20:00, z godzinną przerwą obiadową.
WARUNKI UCZESTNICTWA:
Osobista decyzja na pracę własną..
Wstępna konsultacja przed ustawieniami. Możesz to uczynić u swojego terapeuty, lub terapeuty pracującego w Instytucie Rozwoju Potencjału Życia
Decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat. Koszt za ustawienia:
Na miesiąc przed rozpoczęciem zajęć należy dokonać wpłaty. Jeśli ktoś zrezygnuje na miesiąc przed rozpoczęciem zajęć a dokonał wpłaty Instytut zwraca 90% wpłaty. W przypadku rezygnacji na dwa tygodnie przed rozpoczęciem zajęć, Instytut zwraca 50% wpłaty. Natomiast, gdy rezygnacja nastąpiła później niż 14 dni przed rozpoczęciem zajęć, Instytut nie zwraca pierwszej raty. Przelewu należy dokonać na konto:
Konto: ING 75 1050 1070 1000 0092 6304 9943. Należy dopisać: ustawienia intencji + dany miesiąc, w którym ustawienia się odbywają np. marzec 2020 r.
PRZYGOTOWANIE KLIENTA DO PRACY WŁASNEJ:
Mentalne nastawienie,
Zwrócenie uwagi, ze ustawienie dotyczy wewnętrznego świata klienta, a nie rzeczywistości realnej.
Przygotowanie intencji z jaką chce się pracować. (Intencja dotyczy połączenia ze sobą, ze swoimi częściami rozstrzępionymi i nie ma nic wspólnego z celem, który chce się osiągnąć.
GDZIE: Instytut Rozwoju Potencjału Życia w Bielsku – Białej, ul. Mickiewicza 39/7.
TERMIN:
18  luty

ILOŚĆ OSÓB: ograniczona.
KOSZT USTAWIEŃ:
Ustawienie osobiste 500 zł.
Ustawienie firmy 500 zł.
Obserwator 100 zł.
Zgłoszenie swojego uczestnictwa proszę kierować pod numer telefonu:
Piotr Bednarczyk 603 067 413 lub piotrinstytut@gmail.com

Szczegóły

Data:
18 lutego
Czas:
09:00 - 20:00
Koszt:
500zł

Organizator

Piotr Bednarczyk
Telefon:
+48 603 067 413
Email:
kontakt@piotrbednarczyk.pl
Strona internetowa:
piotrbednarczyk.pl

Miejsce

Instytut Rozwoju Potencjału Życia
ul. Mickiewicza 39/ 7
Bielsko-Biała, Poland
+ Google Map