Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Ja Somatyczne

5 marca 10:00 - 6 marca 18:00

500zł
Kiedy masz trudne doświadczenia życiowe, wtedy twoje ciało, uczucia, umysł, zmysł orientacji w przestrzeni są zagrożone. Możesz mało albo zbyt słabo odczuwać swoje ciało, nie przeżywać swoich uczuć (pustka, wycofanie, nadmierna agresja – wybuchowość), albo tracisz orientacje w otoczeniu, wtedy możesz doświadczać skutków traum, które przeżyłeś w swoim życiu, a które mają na ciebie wpływ. Rozpoznawalnym zjawiskiem jest powtarzalność pewnych wzorców i niemożliwość rozwiązania ich; ma się wtedy wrażenie kręcenia w kółko.
Zaproponowany warsztat terapeutyczny umożliwia uczestnikowi podążać w kierunku swojego rozwoju osobistego. Ożywić i obudzić to, co jest martwe. Szczególny akcent będzie położy na ja somatyczne i częściowo na ja relacyjne. Spotkania mają na celu pomóc uczestnikowi poradzenia sobie z powtarzającymi wzorcami w ciele, blokami emocjonalnymi, zatrzymanym ruchem rozwojowym. Żyć w teraźniejszości i uwrażliwiać na przyszłość. Nawiązać kontakt z częściami zdrowymi naszej osobowości. Zintegrować to, co jest oddzielone, a co umożliwia budować nowych jakości życiowych.
Podczas pracy grupowej uczestnicy będą mogli doświadczać siebie w różny sposób: w ćwiczeniach, w wyobraźni, poprzez kontakt z własnym ciałem a także poprzez możliwość pracy według metody biodynamicznego oddechu, focusingu. Będziesz mógł(a) poszukiwać odpowiedzi na własne pytania i znajdować właściwe rozwiązania dla swojego życia.
WARUNKI UCZESTNICTWA:
– Osobista decyzja na pracę własną.
– Wstępna konsultacja z terapeutą prowadzącym, która jest podstawą uczestnictwa w grup terapeutycznej.
Decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat.
Na miesiąc przed rozpoczęciem zajęć należy dokonać wpłaty. Jeśli ktoś zrezygnuje na miesiąc przed rozpoczęciem zajęć a dokonał wpłaty Instytut zwraca 90% wpłaty. W przypadku rezygnacji na dwa tygodnie przed rozpoczęciem zajęć, Instytut zwraca 50% wpłaty. Natomiast, gdy rezygnacja nastąpiła później niż 14 dni przed rozpoczęciem zajęć, Instytut nie zwraca pierwszej raty. Przelewu należy dokonać na konto:
Konto: ING 75 1050 1070 1000 0092 6304 9943. Należy dopisać: Ja Somatyczne+ dany miesiąc, w którym warsztaty się odbywają np. marzec 2020 r.
GDZIE: Instytut Rozwoju Potencjału Życia, Bielsko – Biała, ul. Mickiewicza 39/ 7
KOSZT SZKOLENIA: 500 zł
ZAPISY: Piotr Bednarczyk,tel.: +48 603 067 413, piotrinstytut@gmail.com

Szczegóły

Start:
5 marca 10:00
Koniec:
6 marca 18:00
Koszt:
500zł

Miejsce

Instytut Rozwoju Potencjału Życia
ul. Mickiewicza 39/ 7
Bielsko-Biała, Poland
+ Google Map