fbpx

REFERENCJE

Opinie uczestników po warsztacie „Podróż do Źródła”. W ciągu sześciu dni, daję Ci odpowiednie narzędzia i próbuję pokazać jaką wartość stanowisz sam dla siebie. Droga jaką możesz wyruszyć, będzie odbywać się poprzez poszczególne okręgi ROZWOJU POTENCJAŁU ŻYCIA: CZUCIE, RUCH, RELACJA, OBECNOŚĆ. Dzięki wprowadzeniu pierwszego dnia, będziesz mógł rozwijać swój osobisty potencjał pracując poprzez ciało, powoli wchodząc do swojego wnętrza. W trakcie zajęć kolejno: nauczysz się CZUĆ SIEBIE, rozwiniesz potencjał SENSOMOTORYKI (CZUCIA I RUCHU), skupisz się na RELACJI, oraz poczujesz swoją OBECNOŚĆ. To pozwoli Ci dotrzeć do swojej esencji, czyli styku światła i swojej duszy.

Opinie uczestników po warsztacie „Ja Relacyjne”. Jest to potencjał jaki nosisz w sobie – Twoja zdolność do wchodzenia w relację. Relacja ze sobą i z innym człowiekiem daje spełnienie i szczęście. Dzięki temu, możesz zrealizować swój potencjał życiowy. Na drodze do Twojego spełnienia, może jednak stać zatrzymanie, czy utknięcie, wynikające z doznanej traumy. Mogą to być zarówno traumy rozwojowe, relacyjne, jak i szokowe. Wiele lat żyjesz ze skurczem w ciele, bólem psychicznym bądź fizycznym. Pojawiają się wciąż te same znane Ci emocje. Czujesz się jakbyś utknął i wciąż wracasz do tego samego punktu, nie rozwijając się. Niestety często sama wola zmiany nie jest wystarczająca. Potrzebne jest doświadczenie swoich zasobów, w kontekście relacji i odwołanie się do swoich dobrych doświadczeń.

Opinia uczestniczki po INTRO Warsztat wprowadzający: cztery obszary rozwoju potencjału życia. Szkolenie dla zawodowców i pasjonatów. Warsztat jest skierowany do osób zawodowo zajmujących się udzielaniem wsparcia terapeutycznego, m.in. psychologów, psychiatrów, psychoterapeutów, pedagogów, a także innych osób zainteresowanych poruszanymi zagadnieniami.
Warsztat jest wprowadzeniem w CZTERY OBSZARY ROZWOJU POTENCJAŁU ŻYCIA: CZUCIE, RUCH, RELACJA, OBECNOŚĆ.