fbpx

Aktualności

21 kwietnia USTAWIENIA INTENCJI I SYSTEMOWE

🔹 Uczestnik posiadając swoją intencję i chęć zmiany, jak również dziedzictwo pokoleniowe, jest w stanie z dystansu spojrzeć na reakcje które między nimi zachodzi.
🔹 Osoba która pracuje w trakcie ustawień jest w stanie uświadomić sobie jak wiele emocji, blokad, oraz konfliktów istnieje w jej polu nieświadomym, lub podświadomym.
🔹 Taki rodzaj pracy daje szerokie spektrum własnego JA i przyczyn które determinują nasze zycie.
🔹 Mamy szansę zbliżyć się do siebie samego. Poradzić sobie z negatywną energią, swoim lękiem, depresją czy traumą.

19 - 24 marca Podróż do Źródła !

🔹 W ciągu sześciu dni daję Ci odpowiednie narzędzia i próbuję pokazać jaką wartość stanowisz sam dla siebie.
🔹Droga jaką możesz wyruszyć będzie odbywać się poprzez poszczególne okręgi ROZWOJU POTENCJAŁU ŻYCIA: CZUCIE, RUCH, RELACJA, OBECNOŚĆ.
🔹Dzięki wprowadzeniu pierwszego dnia, będziesz mógł rozwijać swój osobisty potencjał pracując poprzez ciało, powoli wchodząc do swojego wnętrza.
🔹W trakcie zajęć kolejno: nauczysz się CZUĆ SIEBIE, rozwiniesz potencjał SENSOMOTORYKI (CZUCIA I RUCHU), skupisz się na RELACJI, oraz poczujesz swoją OBECNOŚĆ. To pozwoli Ci dotrzeć do swojej esencji, czyli styku światła i swojej duszy.

Wywiad z Piotrem Bednarczykiem, przeprowadzony przez Marię Hawranek.

Wywiad z Piotrem Bednarczykiem, poprowadzony przez Marię (Maję) Hawranek – kobietę, niezależną reporterkę, mamę. Przez część roku pisze z Polski, przez część – z Ameryki Łacińskiej. Absolwentka Polskiej Szkoły Reportażu. Publikuje na łamach m.in. „Wysokich Obcasów”, „Dużego Formatu”, „National Geographic”. Wspólnie z Szymonem Opryszkiem wydała książkę Tańczymy już tylko w Zaduszki (2016).

Jak wygląda diagnozowanie Piotra po konsultacjach?
Jakie są dalsze kroki terapii?
Czy jesteśmy w stanie wpływać na nasze zdrowie fizyczne?
Gdzie mieszkają emocje w ciele?
Czy ekspresja wiąże się z agresją?
 
I wiele innych tematów.
 
Zapraszamy!

 

Jesteśmy w trackie warsztatu JA SOMATYCZNE

 Spotkania mają na celu pomóc uczestnikowi poradzić sobie z powtarzającymi wzorcami w ciele, blokami emocjonalnymi, zatrzymanym ruchem rozwojowym. Żyć w teraźniejszości i uwrażliwiać na przyszłość. Nawiązać kontakt z częściami zdrowymi naszej osobowości. Zintegrować to, co jest oddzielone, a co umożliwia budowanie nowych jakości życiowych.
Podczas pracy grupowej uczestnicy doświadczają siebie w różny sposób: w ćwiczeniach, w wyobraźni, poprzez kontakt z własnym ciałem a także poprzez możliwość pracy według metody biodynamicznego oddechu, focusingu. Poszukują odpowiedzi na własne pytania i znajdują właściwe rozwiązania dla swojego życia

Już niedługo kolejna Podróż do Źródła !

Pierwsze spotkanie I Fazy Szkolenia

 

Piękna frekwencja. Świetna energia.
Niedługo podzielimy się z Wami materiałami wideo. Oglądnijcie koniecznie ! Dla tych którzy zastanawiali się nad udziałem – będziecie mogli zobaczyć fajną dokumentację, a w przyszłości zapisać się na kolejne szkolenie. Zapraszam!

IMG-20210225-WA0004

Kolejne spotkanie w cyklu rozmów z Piotrem Bednarczykiem!
Tym razem Piotr gości dr Jarosława Lenarta.

Jakie spojrzenie ma medycyna, a jakie psychoterapia – w jaki sposób się przenikają? Obejrzyjcie koniecznie.

Odpowiedzi na Wasze pytania...

"Podróż do Źródła" za nami...

14 grudnia odbyła się druga edycja warsztatów „Podróż do Źródła”. Dzielimy się z Wami ważnymi momentami.